Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/jtk/domains/juozapoklinika.lt/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Mes laukiame Jūsų

Atverk už nebylį savo burną byloje tų, kurie pasmerkti pražūčiai. Teisk teisingai ir apgink beturčių ir vargšų teises.

-Patarlių knyga 31:8,9

Prisijunk ir tu

Teisės profesionalams


Ką mes siūlome

Mes Jums siūlome prisidėti prie to, kad teisingumas turi būti prieinamas kiekvienam. Tam, kad Jūs galėtumėte teikti pro bono pagalbą mes Jums suteiksime visas organzacines ir materialines priemones, kad Jūs koncentruotumėtės tik pro bono pagalbos teikimui. 

Taip pat Jums pirmiems pasiūlysime savo gabiausius teisės klinikos studentus, kurie galėtu kokybiškai įsilieti į Jūsų biuro profesinę veiklą. O svarbiausia, mes skleisime žinute apie tai, kad Jūs esate mūsų partneriai ir tie, kuriems rūpi teisingumas.

Ko mes tikimės

Mes tikimės, kad Jūs prisidėsite savo pro bono veikla ir kartu su teisės studentais skirsite savo dalį brangaus laiko teikiant pirmines teisines konsultacijas.

Taip pat mes tikimės, kad Jūs prisidėsite prie teisės studentų kvalifikacijos ir teisinių kompetencijų formavimo bei padėsite mums, kad teisingumas būtų prieinamas kiekvienam. Taip pat skleisite mūsų idėjas ir veiklos žinomumą visuomenei.

Teisės studentams


Ką mes siūlome

Neįkainuojamą teisinę praktiką tiesiogiai kartu su profesionalais konsultuojant klientus bei rengiant teisinę reikšmę turinčius dokumentus. O taip pat mokymus, seminarus ir kitas veiklas formuojant Jūsų, kaip būsimo teisės profesionalo, kompeenciją.

Ko mes tikimės

Mes tikimės, kad Jūs nuoširdžiai įsiliesite į mūsų veiklą bei atsakingai dalyvausite joje teikiant nemokamas teisines konsultacijos klinikos klientams.

Savanoriams


Ką mes siūlome

Mūsų veikloje mums yra reikalingi ne tik teisinį išsilavinimą turintys savanoriai. Mums taip pat kviečiame prisijungti savanorius, kurie savo savanoryste nori prisidėti prie mūsų veiklos. Jei tu turi komunikacijos, rinkodaros, renginių organizavimo ar kitaip gali prisidėti prie mūsų, prašome susisiekti su mumis. 

Mes Jums siūlome neįkainuojamą patirtį, mokymus ir kitas tobulėjimo galimybes mūsų veikloje. Prisidėk ir tu, kad teisingumas būtų prieinamas kiekvienam!

Ko mes tikimės

Mes tikimės Jūsų nuoširdaus prisidėjimo prie mūsų veiklos skleidžiant ir didinant žinomumą mūsų veikla. O taip pat tobulinant ją.

Parapijoms ir katalikiškoms organizacijoms


Ką mes siūlome

Mes Jums siūlome Lietuvoje naują karitatyvinę veiklą Jūsų parapijoje ar organizacijoje - nemokamas pirmines teisines konsultacijas. 

Taip pat teisines konsultacijas ar nemokamą pagalbą Jūsų parapijos kasdieninėje pasaulietinėje veikloje. Tam, kad Jūs turėtumėte išorinę teisinę pagalbą kasdieniniame parapijos gyvenime. 

Ko mes tikimės

Mes tikimės, kad Jūs skleisite ir didinansite mūsų  žinomumą savo bendruomenės narių tarpe. Esant galimybei suteiksite mums vietą pagal poreikį teikiant konsultacijas Jūsų bendruomenės nariams. O taip pat pakviesite mus į Jūsų bendruomenės šventes ir (ar) kviesite dalyvauti bendruomenės narius mūsų organizuojamuose seminaruose Jūsų bendruomenėje.

Foto akimirkos iš mūsų veiklos

Susitik su mūsų komanda

Jei turi įdėju ar nori kitaip prisijungti prie mūsų veiklos susisieks su mumis.